Ручки роздільні Abloy призначені для установки на міжкімнатні та вхідні двері. Колір - коричневий
- Виробник - Польща
- Діаметр основи - 56 мм
- Довжина ручки - 120 мм
- Товщина дверей - 35-45 мм
- Виліт ручки від дверей - 52 мм
- - Ручки дверні - пара
- - Квадрат 8x90 мм - 1 шт
- - Стяжні гвинти - 2 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ручки | На розетці |
| Стан | Новий |
| Покриття | Фарба |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Призначення ручки | Дверна |
| Виробник | Jania |
| Колір | Коричневий |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина дверей | 35-45 мм |
| Довжина ручки | 120 мм |
| Діаметр підстави | 56 мм |
| Виліт ручки від дверей | 52 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴

