
Дверні ручки Fuaro 08 CK 03-85 Yale 85 мм AB бронза
626 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 10128
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дверні ручки на широкій планці Fuaro 08 CK 03-85 Yale 85 mm AB бронза. Ручки призначені для установки на вхідні та міжкімнатні двері спільно з врізними замками з міжосьовою відстанню 85 мм Планка ручок виготовлена зі сталі завтовшки 1,5 мм, ручки зроблені з цинкового сплаву zamak.
Технічні характеристики:
- Виробник - Fuaro,
- Країна виробник - Китай,
- Модель - CK 03-85,
- Матеріал планки - сталь,
- Матеріал ручок - сплав Zamak,
- Розмір планки - 268x50 мм,
- Тип планки - під циліндр,
- Міжосьова відстань - 85 мм,
- Колір - бронза.
Комплект поставки:
- Дверні ручки ,
- Квадратний стрижень 8*8 120 мм,
- Стяжні гвинти M6 ,
- Упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ручки | На планці |
| Стан | Новий |
| Покриття | Гальваніка |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Вага | 0.415 кг |
| Матеріал розетки/планки | Сталь |
| Спосіб установки | Накладний |
| Призначення ручки | Дверна |
| Форма розетки/планки | Овальна |
| Виробник | Fuaro |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація | |
| Наявність замку | Ні |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Ключі | Ні |
| Стяжка в зборі | Так |
| Розміри | |
| Ширина розетки/планки | 50 мм |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Висота розетки/планки | 268 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | бронза |
| Модель | CK 03-85 |
| Розмір планки | 268x50 мм |
| Матеріал ручок | сплав ZAMAK |
| Матеріал планки | сталь |
| Тип планки | під циліндр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 626 ₴

