Дверні ручки на планці Kedr 85.323SN матовий нікель.
Технічний опис:
- Виробник — Кедр
- Країна-виробник — Китай
- Матеріал руки — алюміній
- Матеріал планки — сталь
- Міжосьова відстань — 85 мм
- Довжина планки — 245 мм
- Ширина планки — 44 мм
- Довжина ручки — 115 мм
- Відстань між отворами кріплення — 225 мм
Комплект постачання:
- Пара ручок,
- Квадрат з'єднувальний 120 мм,
- Стяжні гвинти
- Штифт конічний M6,
- Ключ шестигранний
- Паковання.
Рекомендації щодо монтажу й експлуатації:
З'єднувальний квадрат має бути до упору встановлений в обидві ручки та закріплений стопорними гвинтами, а також має бути встановлений наскрізні стяжки та шурупи. Квадратний стрижень із комплекту, завдовжки 120 мм дає змогу встановити ручки на дверях завтовшки до 57 мм. Якщо товщина дверного полотна більша, рекомендуємо придбати квадрат подовжений L160.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кедр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина планки | 245 мм |
| Довжина ручки | 115 мм |
| Матеріал планки | сталь |
| Матеріал руки | алюміній |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Відстань між отворами кріплення | 225 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина планки | 44 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 338 ₴


