Дверні ручки Linde DIPLOMAT A-2015 MC+Black матовий хром із чорною вставкою.
Комплект дверних ручок. Виробник MVM Hardware Co., Limited, Гонконг. Рік створення моделі дверної ручки — 2017. Термін експлуатації необмежений, гарантійний термін — 12 міс. Компанія МВМ Київ є офіційним представником торгових марок MVM FURNITURE, LINDE FURNITURA, SOLO DOOR ACCESSORIES.
Гарантійний термін експлуатації виробу — 12 місяців із дня продажу. Для створення єдиного стилю рекомендуємо комплектувати дверні ручки MVM оригінальною фурнітурою або схожими за тими характеристиками. Ручки мають якісне гальванічне покриття, не чистити виріб абразивними засобами. У разі потреби протирати ручки сухою м'якою серветкою.
Технічні характеристики:
- Виробник — MVM,
- Країна-виробник — Китай,
- Назва моделі — Diplomat,
- Артикул — A-2015,
- Матеріал ручок — алюміній,
- Форма розетки — квадрат,
- Розмір основи — 52x52x10 мм,
- Довжина ручки — 139 мм,
- Відступ ручки від дверей — 52 мм,
- Покриття — гальванічне,
- Основний колір — матовий хром,
- Додатковий колір чорний.
Інструкція з монтажу:
Відкрутіть накладну частину розетки. Вставте квадрат у відповідний отвір і надіньте ручки. Затягніть фіксувальний штифт за допомогою шестигранника. Прикрутіть ручки, використовуючи кріплення, яке йде в комплекті. Це можуть бути саморізи для дерева або стяжні гвинти. Прикрутіть декоративну накладку.
Комплект постачання:
- Ручки дверні,
- Квадрат 8x8 100 мм,
- Комплект кріплення,
- Ключ шестигранний
- Паковання,
- Паспорт-інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MVM |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A-2015 |
| Довжина ручки | 139 мм |
| Матеріал ручок | алюміній |
| Назва моделі | Diplomat |
| Отступ ручки от двери | 52 мм |
| Покриття | гальванічне |
| Розмір основи | 52x52x10 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Форма розетки | Квадрат |
- Ціна: 744 ₴



