Дверні ручки LindeA-2020SN матовий нікель
Комплект дверних ручок. Виробник MVM Hardware Co., Limited, Гонконг. Рік створення моделі дверної ручки — 2020. Термін експлуатації необмежений, гарантійний термін — 1 рік. Компанія МВМ Київ є офіційним представником торгових марок MVM FURNITURE, LINDE FURNITURA, SOLO DOOR ACCESSORIES.
Для створення єдиного стилю рекомендуємо комплектувати дверні ручки MVM оригінальною фурнітурою або схожими за тими характеристиками. Ручки мають якісне гальванічне покриття, не чистити виріб абразивними засобами. У разі потреби протирати ручки сухою м'якою серветкою.
Технічні характеристики:
- Виробник — MVMLinde
- Країна-виробник — Китай
- Материал ручек - сплав ZAMAK
- Форма розетки — кругла
- Розмір основи — 52 мм
- Довжина ручки — 137 мм
- Відступ ручки від дверей — 68 мм
- Покриття — гальванічне
- Колір — SN матовий нікель
Інструкція з монтажу:
Відкрутіть накладну частину розетки. Вставте квадрат у відповідний отвір і надягніть ручки. Затягніть фіксувальний штифт за допомогою шестигранника. Прикрутіть ручки, використовуючи кріплення, яке йде в комплекті. Це можуть бути саморізи для дерева або стяжні гвинти. Прикрутіть декоративну накладку.
Комплект постачання:
- Ручки дверні
- Квадрат 8x8 100 мм
- Комплект кріплення
- Ключ шестигранний
- Паковання
- Паспорт-інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MVM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ручки | 137 мм |
| Матеріал ручок | сплав ZAMAK |
| Отступ ручки от двери | 68 мм |
| Покриття | гальванічне |
| Розмір основи | 52 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Форма розетки | кругла |
| Колір | SN матовий нікель |
- Ціна: 609 ₴


