Дверні ручки MVM Linde Trend A-2004 MA матовий антрацит.
Комплект дверних ручок. Виробник MVM Hardware Co., Limited, Гонконг. Рік створення моделі дверної ручки — 2015. Термін експлуатації необмежений, гарантійний термін — 12 міс. Компанія МВМ Київ є офіційним представником торгових марок MVM FURNITURE, LINDE FURNITURA, SOLO DOOR ACCESSORIES.
Гарантійний термін експлуатації виробу — 12 місяців із дня продажу. Для створення єдиного стилю рекомендуємо комплектувати дверні ручки MVM оригінальною фурнітурою або схожими за тими характеристиками. Ручки мають якісне гальванічне покриття, не чистити виріб абразивними засобами. У разі потреби протирати ручки сухою м'якою серветкою.
Технічні характеристики:
- Виробник — MVM
- Країна-виробник — Китай
- Матеріал ручок — алюміній
- Форма розетки — квадрат
- Розмір основи — 52x52x10 мм
- Довжина ручки — 122 мм
- Відступ ручки від дверей — 55 мм
- Покриття — гальванічне
- Колір —матовий антрацит
Інструкція з монтажу:
Відкрутіть накладну частину розетки. Вставте квадрат у відповідний отвір і надіньте ручки. Затягніть фіксувальний штифт за допомогою шестигранника. Прикрутіть ручки, використовуючи кріплення, яке йде в комплекті. Це можуть бути саморізи для дерева або стяжні гвинти. Прикрутіть декоративну накладку.
Комплект постачання:
- Ручки дверні
- Квадрат 8x8 100 мм
- Комплект кріплення
- Ключ шестигранний
- Паковання
- Паспорт-інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MVM |
| Колір | Матовий антрацит |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ручки | 122 мм |
| Матеріал ручок | алюміній |
| Отступ ручки от двери | 55 мм |
| Покриття | гальванічне |
| Розмір основи | 52x52x10 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Форма розетки | Квадрат |
- Ціна: 583 ₴



