Дверні ручки MVM Z-1320/E20 BLACK чорні. Ручки для вхідних і міжкімнатних дверей на квадратній основі, виготовлені з якісного сплаву zamak, колір оздоблення — чорний матовий.
Z-1320 у чорному кольорі — новинка каталогу 2021 року, уособлення сили повсякденного дизайну. Це мінімалізм, який зараз дуже потрібний. Стриманості й лаконічності цієї моделі не займати. Ручка чудова у своїй простоті. Має гарний вигляд, її зручно тримати в руці. QOOB виділяють візуально м'які кути та фаски, ергономічні розміри, обробка в актуальних відтінках. Відчувається надійність, затишок, тепло.
Технічні характеристики:
- Виробник — MVM,
- Матеріал основи — ZAMAK,
- Матеріал ручок — ZAMAK,
- Модель -QOOB,
- Код моделі — Z1320,
- Розміри основи — 52x52x10 мм,
- Довжина ручки — 124 мм,
- Відступ ручки — 62 мм,
- Колір покриття — чорний,
- Гарантія — 3 роки.
ZAMAK5 збільшує міцність і щільність виробів і захищає від корозії. Після оброблення, полірування та перевірки якості кожного виробу наноситься покриття:
- 1 і 2 шар — мідь
- 3 шар — нікель
- 4 шар — нанесення кольору
- 5 шарів — захисний UV
- 6 шар — покриття лаком
Завдяки сучасній італійській технології, системи контролю за якістю на кожному етапі виробництва, знанням і вмінням досвідчених фахівців компанія МВМ пропонує товари високої якості.
Комплект постачання:
- Пара ручок,
- З'єднувальний квадратний стрижень 110 мм,
- Комплект кріплення,
- Стяжні гвинти
- Паспорт виробу,
- Паковання.
Ручки можуть встановлюватися на міжкімнатні та вхідні двері, використовуватися для об'єктів із підвищеними гігієнічними вимогами. Дверні ручки MVM — це досконалі форми, витончений дизайн, міцність і довговічність на довгі роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MVM |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина ручки | 124 мм |
| Код моделі | Z1320 |
| Матеріал основи | ZAMAK |
| Матеріал ручок | ZAMAK |
| Модель | QOOB |
| Відступ ручки | 62 мм |
| Розміри підстави | 52x52x10 мм |
| Колір покриття | чорний. |
- Ціна: 1 128 ₴



