Дверна ручка MVM LEDO Z-1500. Колір оздоблення: MOC матовий старий хром.
LEDO — Переможний концепт міжнародних конкурсів промислового дизайну INDUSTART і GOOD DESIGN AWARDS. Сучасний дизайн виділяє LEDO серед величезного асортименту МВМ та інших виробників дверної фурнітури.
Z-1500 — кардинально новий погляд дизайнера на такий аксесуар, як дверна ручка.Еє сучасний дизайн, колір і навіть розміри виділяють її серед величезного асортименту не тільки МВМ, а й інших виробників.Імінно з цієї моделі почалася плідні співпрацю MBM з дизайнером Ганною Фомічев, яка з роками переросла в фундаментальну співпрацю.
- Комплект дверних ручок.
- Виробник: MVM HARDWARE CO., LIMITED, Гонконг
- Термін служби: необмежений
- Гарантійний термін: 3 роки
- Постачальник: ТОВ «Інвестиційна компанія МВМ» Київська обл.
- Продукція не підлягає обов'язковій сертифікації
- Не містить шкідливих речовин.
Технічні характеристики:
- Виробник — MVM
- Матеріал основи — ZAMAK5
- Материал ручек - ZAMAK5
- Назва моделі — LEDO
- Артикул — 1500
- Розміри основи — 59x50x10 мм
- Довжина ручки — 153 мм
- Відступ ручки — 56 мм
- Колір покриття — матовий старий хром
Дверні ручки MVM виготовлені методом лиття під тиском зі сплаву ZAMAK5
ZAMAK5 збільшує міцність і щільність виробів і захищає від корозії. Після оброблення, полірування та перевірки якості кожного виробу наноситься покриття:
- 1 і 2 шар — мідь
- 3 шар — нікель
- 4 шар — нанесення кольору
- 5 шарів — захисний UV
- 6 шар — покриття лаком
Ручки можуть встановлюватися на міжкімнатні та вхідні двері, використовуватися для об'єктів із підвищеними гігієнічними вимогами. Дверні ручки MVM — це досконалі форми, витончений дизайн, міцність і довговічність на довгі роки.
Комплект постачання:
- Пара ручок
- Квадрат з'єднувальний 8*8
- Стяжні гвинти
- Комплект саморізів
- Паковання
- Паспорт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MVM |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1500 |
| Довжина ручки | 153 мм |
| Матеріал основи | ZAMAK5 |
| Матеріал ручок | ZAMAK5 |
| Назва моделі | LEDO |
| Відступ ручки | 56 мм |
| Розміри підстави | 59x50x10 мм |
| Колір покриття | старий хром матовий |
- Ціна: 1 363 ₴




