
Натискний гарнитур 25/85/195 сірий антрацит
271 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 10105
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Натискний гарнітур 25/85/195. Набір ручок для вузькопрофільних замків колір сірий антрацит.
Технічні дані:
- Виробник - Україна
- Міжосьова відстань - 85 мм
- Відстань між отворами кріплення - 195 мм.
- Товщина дверей – 50-75 мм
- Ширина планки – 25 мм.
- Кріплення на дверях за допомогою двох стяжних гвинтів
- Поворотна пружина є
Комплектність постачання:
- дверні ручки,
- квадратний стрижень 8 мм,
- стяжні гвинти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ручки | На планці |
| Стан | Новий |
| Покриття | Фарба |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Матеріал розетки/планки | Алюміній |
| Спосіб установки | Накладний |
| Призначення ручки | Дверна |
| Форма розетки/планки | Прямокутна |
| Виробник | Україна ТД |
| Колір | Сірий |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри | |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між отворами кріплення | 195 мм |
| Товщина дверей | 50-75 мм |
| Ширина планки | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 271 ₴
