
Дверні ручки на планці Bravo 85-0423-AB бронза
473 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4127
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дверні ручки на планці Bravo 85-0423 AB бронза.
Лінія ручок для вхідних дверей. Матеріал виготовлення ручки ЦАМ, матеріал планки сталь 1,5 мм. Всі ручки цієї серії мають міжосьову відстань 85 мм та призначені для замків під євроциліндр. Ручки універсальні кріплення здійснюється за допомогою стяжок.
Ручки дверні фальові на планці призначені для комплектації замка врізного з міжосьовою відстанню 85 мм.
Розмір планки 268 на 50 мм. Відстань між отворами кріплення 226 мм.
Комплектація:
- - Ручки дверні на планці
- - Квадрат 8x8 L-120 мм
- - Стяжні гвинти М6
- - Упаковка
Посилені гвинти стяжки.
Посилена пружина ручки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Partner |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На планці |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Матеріал розетки/планки | Сталь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Бронзовий |
| Форма розетки/планки | Овальна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Ширина розетки/планки | 50 мм |
| Висота розетки/планки | 268 мм |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 473 ₴

