Ручки дверні на роздільній основі Jania Latch коричневі. Ручка натискна встановлюється на вхідні та міжкімнатні двері лівого та правого відчинення. Ручка кріпиться до основи за допомогою стопорного кільця. Ручки Jania не обладнані поворотною пружиною, повернення ручки у вихідне положення відбувається завдяки пружині в механізмі клямки. Прокладки зі зносостійкої пластмаси гарантують брак люфтів і сторонніх звуків. Встановлюються ручки за допомогою стяжних гвинтів, у корпусі засувки для цього є спеціальний технологічний отвір. Невисока вартість, цікавий дизайн, якісне виготовлення.
- Виробник — Польща
- Колір коричневий
- Діаметр основи — 56 мм
- Backset — 50 мм
- Рекомендована товщина дверей — 32-50 мм
- ручки
- клямка
- відповідна планка
- квадрат 8x90 мм
- стяжні гвинти
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jania |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Покриття | Фарба |
| Колір | Коричневий |
| Форма розетки/планки | Кругла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Стяжка в зборі | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Backset | 50 мм |
| Рекомендована товщина дверей | 32-50 мм |
| Діаметр підстави | 56 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365 ₴




