
Дверні ручки на планці Арико 85 мм чорне срібло
200 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1761
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дверні ручки на планці АРИКО 85 мм чорне срібло.Підходить для врізних замків під євроциліндр. В комплект входить дві ручки квадратний стрижень 8 мм довжина 90 мм і два стяжних гвинта.
Технічні дані:
Технічні дані:
- Виробник - ТМ Арико,
- Країна виробник - Україна,
- Розмір планки - 230x46x12 мм,
- Міжосьова відстань - 85 мм,
- Відстань між отворами кріплення - 205 мм,
- Тип покриття - молоткова емаль,
- Колір - чорне срібло.
- Пара ручок,
- Стяжні гвинти ,
- Квадратний стрижень 8x8 .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Арико |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Тип ручки | На планці |
| Спосіб установки | Накладний |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Призначення ручки | Дверна |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Матеріал розетки/планки | Сталь |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей |
| Розміри | |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між отворами кріплення | 205 мм |
| Розмір планки | 230x46x12 мм |
| Тип покриття | молоткова емаль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴

