Ручки для розсувних дверей USK 1-077 AB бронза. Ціна за пару ручок.
Ручки для розсувних дверей, виконані в стилі Hi-Tech, оригінально доповнюють загальне відчуття сучасного інтер'єру.Ручки даної серії це ручки для розсувних дверей, втоплені в дверне полотно .Ручки ЮСК не виступають за край полотна для того що б вони не заважали при закриванні дверей.
Технічний опис:
- Виробник - USK
- Країна виробник - Китай
- Модель - 1-077
- Розміри - 148x36 мм
- Врізка - 120x25x10 мм
- Отвір для хвату - 104x22 мм
- Застосування - для розсувних міжкімнатних дверей
- Матеріал - цинковий сплав ZAMAK
- Покриття - гальванічне
- Колір - бронза
Комплект поставки:
- Комплект ручок ,
- Пластиковий монтажний вкладиш ,
- Комплект саморізів .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | USK |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для розсувних дверей |
| Тип ручки | Ручка-купе |
| Матеріал ручки | Сплав ZAMAK |
| Покриття | Гальваніка |
| Форма розетки/планки | Прямокутна |
| Спосіб установки | Врізний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | бронза |
| Розміри | 148x36 мм |
| Матеріал | цинковий сплав ZAMAK |
| Модель | 1-077 |
| Застосування | для розсувних міжкімнатних дверей |
| Врізка | 120x25x10 мм |
| Отвір для хвату | 104x22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴



