
Ручки на планці Siba BARI A05 3-22-07 матовий нікель
781 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10073
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дверні ручки на планці для врізних замків із міжосьовою відстанню 85 мм. Ця модель прийшла до смаку більшості споживачів для встановлення на вхідні двері, завдяки зручній і ергономічній формі ручки.
Гальванічне покриття пройшло тест на стійкість до корозії в соляному тумані — не менш ніж 72 години. Ручки покриті 3 шарами надміцного лаку. Завдяки застосуванню сучасних технологій і якісних матеріалів ручки зберігають гідний зовнішній вигляд понад 10 років.
Технічні характеристики:
- Виробник — Siba,
- Країна-виробник — Китай,
- Призначення — ручки на планці для врізних замків,
- Матеріал планки — сталь,
- Матеріал руків'я — zamak,
- Міжосьова відстань — 85 мм,
- Розмір планки — 243x45 мм,
- Відстань між отворами кріплення — 213 мм.
Комплект постачання:
- пара ручок,
- квадратний стрижень 8x90 мм,
- комплект крепежа,
- паковання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siba |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На планці |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Матеріал розетки/планки | Сталь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Нікель |
| Форма розетки/планки | Прямокутна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Довжина ручки | 130 мм |
| Ширина розетки/планки | 45 мм |
| Висота розетки/планки | 245 мм |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | ручки на планці для врізних замків |
| Розмір планки | 243x45 мм |
| Матеріал планки | сталь |
| Матеріал рукоятки | ZAMAK |
Інформація для замовлення
- Ціна: 781 ₴

