
Комплект ручок на планці USK A-85/40-012 MAC матова бронза
375 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1637
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручки на планці USK A-85/40-012 MAC матова бронза.
Встановлюються дверні ручки спільно з врізними замками з відповідною міжосьовою відстанню — 85 мм. Матеріал планки — сталь, матеріал ручок — алюміній. Покриття гальванічне. Ручки укомплектовані квадратним стрижнем 8x8 завдовжки 120 мм і стяжними гвинтами М4.
Технічні характеристики:
- Виробник — USK
- Країна-виробник — Китай
- Матеріал планки — сталь
- Матеріал ручок — алюміній
- Колір матова бронза
- Міжосьова відстань — 85 мм
- Розмір планки — 235x45 мм
- Відстань між отворами кріплення — 210 мм
Комплект постачання:
- Пара дверних ручок
- Квадратний стрижень 8x8 120 мм
- Стяжні гвинти
- Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | USK |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На планці |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Матеріал розетки/планки | Сталь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Бронзовий |
| Форма розетки/планки | Овальна |
| Вага | 0.51 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Наявність замку | Ні |
| Ключі | Ні |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Ширина розетки/планки | 45 мм |
| Висота розетки/планки | 235 мм |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між отворами кріплення | 210 мм |
| Розмір планки | 235x45 мм |
| Матеріал ручок | алюміній |
| Матеріал планки | сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴

