Замок навісний "ПЕШКА" ЧЗ BC2-15А сталевий корпус.
Замок має найвищий ступінь захисту від злому - Ультра (10 із 10). Виготовлений на агрегатному заводі у Чебоксарах. Замки даної конструкції застосовують для захисту приватних гаражів та комерційних підприємств (магазини, склади). Завдяки спеціальній формі, доступ до дужки значно утруднений. Товсті стінки замку та сталева гартована дужка діаметром 14 мм захищають Ваше майно від грабіжників. Замкова свердловина розташована знизу, що перешкоджає попаданню вологи в серцевину, що гарантує роботу замку при негативних температурах.
Переваги замку ВС2-15А:
- Міцний корпус із сталі;
- Дужка загартована сталь (загартування струмом високої частоти);
- Максимально обмежений доступ до дужки;
- Морозостійка конструкція;
- Заводська якість;
- Гарантія 18 місяців;
Технічні особливості:
- Матеріал корпусу – сталь
- Габарити замку – 90x65x35 мм.
- Вага – 1,230 кг
- Тип секрету – дисковий
- Кількість комбінацій – 40000
- Матеріал дужки - загартована сталь
- Діаметр дужки - 14 мм
- Проріз дужки (ширина/висота) - 25x17,9 мм
- Кількість ключів – 3 шт
- Тип ключів – фінський
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chas |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ключів | 3 шт |
| Габарити замку | 90x65x35 мм |
| Тип секрету | дисковий |
| Кількість комбінацій | 40000 |
| Вага | 1,230 кг |
| Матеріал дужки | загартована сталь |
| Діаметр дужки | 14 мм |
| Проріз дужки (ширина/висота) | 25x17,9 мм |
| Тип ключів | фінський |
- Ціна: 1 432 ₴


