Замок навісний Avantek LXCP 70.
Замки Авантек LXCP - надійна серія замків, яка призначена для захисту об'єкта від атмосферних впливів (дощу та морозу), при цьому яскравий корпус у поєднанні з різними варіантами кольорів допомагає відрізняти замки один від одного.
Технічні характеристики:
- Виробник - ТМ Авантек
- Країна виробник - Україна
- Тип замку – навісний
- Розміри замку – 95x70x25 мм
- Розміри (без дужки) – 55x70x25 мм
- Діаметр дужки - 10 мм
- Проріз дужки - 40x40 мм
Особливості замку LXCP-70:
- сталевий корпус
- пластиковий чохол
- сталева гартова дужка
- гумові вставки від попадання вологи до механізму замку
- англійський ключ
Комплект поставки:
- Замок навісний
- Комплект ключів (3 шт)
- Кільце для ключів
- Упаковка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Авантэк |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Тип замка | навісний |
| Загальні | |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри замку | 95x70x25 мм |
| Тип замку | навісний |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 353 ₴


