
Замок Авантек навісний кодовий NL-20
224 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6105
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Навісний замок із кодом АвантекNL-20.
9999 комбінацій
Розміри замка — 59x22x10 мм
Розміри замка — 35x22x10 мм
Діаметр дужки — 3 мм
Материал дужки - сталь
Матеріал корпусу — латунь
Колір жовтий
Інструкція зі зміни коду:
Встановіть код, підніміть дужку, поверніть на 180°, опустіть дужку до упору, встановіть новий код.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Авантэк |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Матеріал замку | Латунь |
| Механізм секретності | Кодовий |
| Загальні | |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 59 мм |
| Вага | 0.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 224 ₴

