Навісний замок Avantek SL-1550.
Модель SL відрізняється міцним надійним корпусом, виготовленим із сталевих набірних пластин.
Замок стійкий, не підведе вас при захисті будь-якого об'єкта, а сталева гартована стійка до злому. Передбачено захист від дії відмичкою, замок закривається автоматично, тобто. без використання ключа. Механізм секретності латунний. Три ключі у комплекті.
- Розміри замку – 50x40x28 мм
- Розміри замку із дужкою - 50x80x28 мм
- Діаметр дужки - 9 мм
- Закривання автоматичне
- Матеріал замку – сталь
- Дужка - загартована сталь
- Тип ключа – англійський
- Кількість ключів – 3
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Авантэк |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері, Ворота, Захисна конструкція |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Довжина | 28 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 0.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 218 ₴




