
Замок навісний кодовий SinG M206 L (довжинна дужка)
198 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1693
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замок навісний із кодом SinG M206 L чорний.
Багажний навісний кодовий замок — це замок, який відкривається не ключем, а введенням цифрового коду, який Ви задаєте самостійно. Основна перевага кодового замка від звичайного полягає в тому, що його не можна розкрити стандартними методами зламування.
Технічні характеристики:- Країна-виробник — Китай
- Розміри замка — 100x60x22 мм
- Проем дужки - 34x70 мм
- Діаметр дужки — 7 мм
- Корпус замка та набірний механізм зроблений із цинку
- Сталева дужка
- Стійкість до корозії
- Можливість перекодування
- Тривалий термін експлуатації
- відкрийте замок,
- розверніть дужку на 180°,
- зніміть кришку з протилежного боку від дужки,
- зніміть цифрові накладки,
- встановіть накладки з потрібним кодом згідно з червоних міток,
- встановіть заглушку,
- закройте дужку,
- збийте код.
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 0.165 кг |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Механізм секретності | Кодовий |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр дужки | 7 мм |
| Проріз дужки | 34x70 мм |
| Розміри замку (разом з дужкою) | 100x60x22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198 ₴


