
Замок навісний кодовий SinG M206 синій
162 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 7554
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замок навісний із кодом SinG M206 кольоровий.
Багажний навісний кодовий замок – це замок, який відкривається не ключем, а введенням цифрового коду, який Ви визначаєте самостійно. Основна перевага кодового замку від звичайного полягає в тому, що його не можна розкрити стандартними методами злому.
Технічні дані:
- Країна виробник - Китай
- Розміри замку (разом із дужкою) – 60x60x22 мм
- Проріз дужки - 36x27 мм
- Діаметр дужки - 7 мм
- Корпус замку та набірний механізм зроблений з цинку
- Сталева дужка
- Стійкість до корозії
- Можливість перекодування
- Тривалий термін експлуатації
Зміна коду на замку M206:
- відкрийте замок (заводський код 0-0-0-0),
- розгорніть дужку на 180 °,
- зніміть кришку з протилежного боку від дужки,
- зніміть цифрові накладки,
- встановіть накладки з потрібним кодом відповідно до червоних позначок,
- встановіть заглушку,
- закрийте дужку,
- збийте код.
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 0.165 кг |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Механізм секретності | Кодовий |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр дужки | 7 мм |
| Проріз дужки | 36x27 мм |
| Розміри замку (разом з дужкою) | 60x60x22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 162 ₴




