Замок навісний кодовий Tokoz TSA Code 22 мм.
Кодові замки серії TSA ідеальне рішення для гарантування безпеки Вашого багажу. Система TSA — за потреби служби безпеки аеропорту або митна служба можемо перевірити вміст багажу, якщо немає власника без зламання замка. Замок має кодовий захист, а також отвір для універсального ключа, у комплекті із замком такого ключа немає, він є тільки працівників аеропорту та спецслужб.
Технічний опис:
- Країна-виробник — Чехія
- Розмір замка з дужкою — 55x21x10 мм
- Розмір замка — 30x21x10 мм
- Діаметр дужки — 3 мм
- Висота дужки — 22 мм
- Проем дужки- 20x9
- Матеріал корпусу — латунь
- Матеріал дужки — сталь загартована
- Число комбінацій — до 1000
- Заводський код — 000
Посібник зі встановлення необхідної комбінації:
- Встановити уздовж покажчика, заводський код 0-0-0-0-0, дістати дужку.
- Повернути дужку на 180° і натиснути, дотримуючись її в цьому положенні, ввести свій код.
- Висунути дужку вгору та повернути в нормальне положення.
- Внаслідок виконання вищезазначених дій, відбулося зміна коду. Код треба запам'ятати.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tokoz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота дужки | 22 мм |
| Діаметр дужки | 3 мм |
| Заводський код | 000 |
| Матеріал дужки | сталь загартована |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Проріз дужки | 20x9 |
| розмір замку | 30x21x10 мм |
| Розмір замок з дужкою | 55x21x10 мм |
| Країна виробник | Чехія |
| Число комбінацій | до 1000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 247 ₴




