Замок навісний Тандем ВС-6/Д Україна
- Тип замка — навісний
- Країна-виробник — Україна
- Корпус замка — литий
- Замикання — не автоматичне
- Матеріал дужки — легована сталь
- Діаметр дужки — Ø10 мм
- Розміри замка з дужкою — 120x56x24 мм
- Розмір замка без дужки — 42x56x24 мм
- Ширина біля основи — 56 мм
- Проем дужки - 75x27 мм
- Маса замка — 360 г
- Секретність — 1200 комбінацій
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тандем |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері, Ворота, Ролети, Захисна конструкція |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Тип замка | навісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус замку | литий |
| Тип замку | навісний |
| Матеріал дужки | легована сталь |
| Діаметр дужки | Ø10 мм |
| Проріз дужки | 75x27 мм |
| Розміри замку з дужкою | 120x56x24 мм |
| Замикання | не автоматичне |
| Ширина біля основи | 56 мм |
| Розмір замку без дужки | 42x56x24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198 ₴



