Замок велосипедний тросовий стаціонарний ЧАЗ ЗBC-1 L — 60 см. Чебоксарський агрегатний завод. Діаметр 8 мм.
- Кріпиться до рами
- Не дряпає раму
- Не вимагає місця для зберігання
Замок велосипедний стаціонарний із тросом і кріпильною скобою, використовується як протиугінний пристрій для захисту велосипедів, мопедів, колясок і спортивного інвентарю. Форма корпусу замка перешкоджає потраплянню води в механізм секрету, що запобігає утворенню льоду та захищає дисковий механізм від руйнування. Сталевий трос дужки замка захищений від впливу зовнішнього середовища гнучкою пластиковою трубкою.
Характеристики:
- Діаметр рами — 20-40 мм
- Довжина троса — 600 мм
- Матеріал корпусу — алюміній
- Габарити — 41x27x44 мм
- Вага — 0.276 кг
- Механізм секрету — дисковий
- Кількість комбінацій — 7000
- Кількість ключів — 3
- Тип ключа — фінський
Особливості:
- - вологостійкість
- - брудостійкість
- - морозостійкість
- - контроль якості
Інструкція:
- — відкрити замок ключем, звільнити палець гнучкого троса, забезпечивши доступ до кріпильного болта під шестигранний ключ
- - вивернути кріпильний болт, звільнивши скобу
- - використовуючи пластикові вставки, підібрати необхідний розмір посадки скоби до рами
- - встановити замок на раму, закрити скобу
- - затягнути кріпильний болт, забезпечивши міцність кріплення замка до рами
- - замок готовий до використання
Комплектність постачання:
- замок — 1 шт.
- ключ — 3 шт.
- ключ шестигранний — 1 шт.
- втулка — 2 шт.
Гарантія 18 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chas |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ключа | фінський |
| Габарити | 41x27x44 мм |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Кількість комбінацій | 7000 |
| Вага | 0.276 кг |
| Механізм секрету | дисковий |
| Довжина троса | 600 мм |
| Діаметр рами | 20-40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 448 ₴

