
Набір замків під один ключ Тандем ВС1 + 10 ключів
2 820 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15255
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір складається з десяти замків, які відкриваються одним ключем. В комплект поставки входить також 10 ключів.
Технічні параметри:
- Виробник - Тандем
- Країна виробник - Україна
- Тип замку - навісний
- Дужка - U-подібна
- Діаметр дужки - 10 мм
- Розмір замку - 55x63x23 мм
- Розмір замку - 97x63x23 мм
- Секретність - 1200 комбінацій
- Кількість замків - 10
- Кількість ключів - 10
- Вага набору - 3.43 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тандем |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Клас захисту замку | 1 |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Стан | Новий |
| Тип замка | навісний |
| Додаткові | |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 10 |
| Загальні | |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 95 мм |
| Вага | 3.43 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір замку | 97x63x23 мм (з дужкою) |
| Тип замку | навісний |
| секретність | 1200 комбінацій |
| Діаметр дужки | 10 мм |
| Кількість замків | 10 |
| Дужка | U-подібна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 820 ₴




