Набір складається з 20-ти замків, які відкриваються одним ключем. В комплект поставки входить також 20 ключів.
Технічні параметри:
- Виробник - Тандем
- Країна виробник - Україна
- Тип замку - навісний
- Дужка - U-подібна
- Діаметр дужки - 10 мм
- Розмір замку - 55x63x23 мм
- Розмір замку - 97x63x23 мм
- Секретність - 1200 комбінацій
- Кількість замків - 20
- Кількість ключів - 20
Вага набору - 7 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тандем |
| Країна виробник | Україна |
| Загальне | |
| Гарантійний термін | 6 |
| Висота | 95.0 |
| Ширина | 65.0 |
| Вага | 7 кг |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір замку | 97x63x23 мм (з дужкою) |
| Тип замку | навісний |
| секретність | 1200 комбінацій |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Цвет замка | Коричневий |
| Діаметр дужки | 10 мм |
| Матеріал замку | Алюміній |
| Кількість замків | 20 |
| Дужка | U-подібна |
| Застосування замка | Металеві дверцята, Дерев'яні двері, Комір, Захисна конструкція |
| Тип встановлення замка | Навісний |
| Клас захисту замка | 1 |
| Можливість заміни механізму | False |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 200 ₴





