Набір складається з п'яти замків, які відкриваються одним ключем. До комплекту постачання входить також 5 ключів.
Технічні параметри:
- Виробник — Тандем
- Країна-виробник — Україна
- Тип замка — навісний, П-подібний
- Діаметр дужки — 12 мм
- Розмір замка — 78x58x25 мм
- Секретність — 1200 комбінацій
- Кількість замків — 5
- Кількість ключів — 5
- Вага набору — 2.93 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тандем |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір замку | 78x58x25 мм |
| Тип замку | навісний, П-подібний |
| секретність | 1200 комбінацій |
| Діаметр дужки | 12 мм |
| Кількість замків | 5 |
| Вага набору | 2.93 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴


