Проушини для навісного замка.
Переваги:
Переваги:
- Не потребують зварювання, на стяжних гвинтах,
- Не треба фарбувати,
- Підходять для будь-яких навісних замків,
- Виробництво р. Коваль Польща,
- Штрих-код - 5907635600054.
- Матеріал - сталь,
- Колір - коричневий,
- Розмір 50x50 мм,
- Діаметр отвору під замок - 17 мм,
- Товщина - 5 мм,
- Товщина дверного полотна - 30-50 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Сталь |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 50x50 мм |
| Товщина дверного полотна | 30-50 мм |
| Діаметр отвору під замок | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 268 ₴





