
Ручки для протипожежних дверей USK 1919 чорного кольору
265 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 8048
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручки на планці USK 1919 для протипожежних дверей. Колір чорний. Спеціально розроблені для евакуаційних та протипожежних дверей. Виготовлені ручки із пластику з додаванням антиперену для зниження горючості.
Комплект поставки:
- - пара ручок,
- - Квадрат 9 мм,
- - комплект кріплення,
- - Упаковка.
Технічні характеристики:
- Виробник - ТМ ЮСК,
- Країна виробник - Китай,
- Артикул - 1421,
- Модель – 1919 Black,
- Тип ручок - на планці,
- Міжосьова відстань - 72 мм,
- Тип упаковки - коробка,
- Розмір планки – 172,5x46 мм,
- Відстань між отворами кріплення - 90 мм,
- Довжина ручки - 135 мм,
- Квадрат для ручок 9 мм,
- Покриття - полімерна фарба,
- Сторона відкривання - праві та ліві,
- Кріплення здійснюється за допомогою стяжних гвинтів,
- Рекомендована товщина дверей 45-60 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ручки | На планці |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Накладний |
| Призначення ручки | Дверна |
| Виробник | USK |
| Колір | Чорний |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між отворами кріплення | 172,5x46 мм |
| Міжосьова відстань | на планці |
| Розмір планки | коробка |
| Тип упаковки | 72 мм |
| Тип ручок | Упаковка |
| Довжина рукоятки | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴

