Замок Апекс моделі 1423-1425 призначений для встановлення на дерев'яні та металеві двері лівого та правого відчинення, що відчиняються як усередину, так і назовні. Посадкові розміри цієї моделі повністю ідентичні посадковим розмірам замка врізного дискового ЗВ4Д
До комплекту постачання входить:
- Корпус замка
- Ручки на планці
- Квадрат під ручки
- Комплект кріплення
- Гвинт кріплення циліндрового механізму
- Паспорт
- Паковання
Циліндровий механізм рекомендується підбирати з огляду на товщину дверного полотна плюс 20 мм до довжини завдяки накладкам із ручками. Перед встановленням замку переконайтеся, що скіс засувки спрямований у бік зачинення дверей. Щоб переставити засувку, не потрібно розбирати корпус замка, необхідно лише підняти фіксатор засувки вгору, увиразнити язичок засувки в корпус замка та перевернути його на 180 градусів. Ручки на планці встановлюються наскрізним способом за допомогою гвинтів М6 і втулок, які входять до комплекту.
Технічні характеристики:
- Розміри замка — 130x85x17 мм
- Лицьова планка — 200x22 мм
- Міжосьова відстань — 58,5 мм
- Backset — 55 мм
- Виліт засова — 20 мм
- Розмір засова — 34х12 мм
- Розмір планки ручок — 200х60 мм
- Колір замка — хром
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері, Захисна конструкція |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 3 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Хром |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Міжосьова відстань | 58 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри замку | 130x85x17 мм |
| Лицьова планка | 200x22 мм |
| Виліт засува | 20 мм |
| Розмір планки ручок | 200х60 мм |
| Цвет замка | хром. |
| Розмір засува | 34х12 мм |
- Ціна: 1 090 ₴



