
Врізний замок Apecs 2600-CR з ручками
980 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 15103
- +380 (66) 266-36-41
Замок APECS 2600-CR з ручками Corona STL 85 мм SN/CP і циліндровим механізмом Imperial ZC-60 mm SN
Замки Апекс серії 2600 з міжосьовою відстанню 85 мм встановлюються на ліві і праві двері, що відкриваються як назовні так і всередину. Замок рекомендується встановлювати в житлових приміщеннях на дерев'яні та металеві двері. Вузол під ручку виконаний на підшипнику. Передбачені додаткові отвори для кріплення ручок за допомогою стяжок і броненакладки.
Перед установкой замка убедитесь, что скос защелки направлен в сторону закрывания двери. Чтобы переставить защелку, не разбирайте корпус, а выдавите защелку отверткой через отверстие на тыльной стороне корпуса замка и переверните ее. Купить замок можно и в другой комплектации, звоните и сотрудники магазина с легкостью подберут Вам нужной длины цилиндровый механизм в зависимости от толщины и конструкции дверного полотна.
Комплектация:
- - корпус замка
- - цилиндровый механизм
- - 5 ключей
- - дверные ручки на планке
- - ответная планка
- - винт M4x16 2шт
- - стяжные винты 2 шт
- - набор саморезов
- - винт крепления цилиндра
Технические характеристики:
- Размеры замка - 176x75x15 мм
- Лицевая планка - 240x23 мм
- Расстояние между отверстиями крепежа - 214 мм
- Межосевое расстояние - 85 мм
- Backset - 45 мм
- Ответная планка - есть в комплекте
- Покрытие - гальваническое
- Сторона открывания - замок универсальный
- Цвет лицевой и ответной планки - никель
- Цвет дверных ручек - матовый никель
- Длина цилиндра - 70 мм
- Рекомендуемая толщина двери - 40-50 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 45 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ручок | 2 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір дверних ручок | Матовий нікель |
- Ціна: 980 ₴





