Врізний замок Kale 456 L зроблений у стандартному італійському типорозмірі
HARD LINE — одна з останніх розроблень компанії KALE-KILIT. Важкі врізні замки цієї серії обладнані посиленим захистом від розкриття відмичками та грубого силового злому.
На сувальдах передбачені спеціальні зачіпки для максимального ускладнення розкриття — антипікінг.
Замок універсальний, підходить для встановлення на ліві та праві двері. Реверс засувки відбувається без розбирання замка. 4 клас безпеки. Знімна лицьова планка дає змогу встановлювати замок вкладним способом. У корпусі замка передбачені технологічні отвори для кріплення броненакладки та для кріплення ручок за допомогою стяжних гвинтів. Довжина шийки ключа 55 мм, що дає змогу встановлювати замок у металеві двері завтовшки від 40 до 110 мм. У комплекті із замком 5 ключів з ергономічною пластиковою головкою.
Технічні характеристики:- Габарити замка 255x122x31 мм
- Розмір торцевої планки 355x35x3 мм
- Відстань між отворами кріплення 339x18 мм
- Backset 63 мм
- Виліт ригелів 40 мм
- Діаметр ригеля 18 мм
- Країна-виробник Туреччина
- Вага замка — 3.370 кг
Kale Kilit — компанія, що зарекомендувала себе на українському ринку як виробник продукції, оптимальної за співвідношенням ціни та якості. Наш магазин пропонує замки турецької компанії в роздріб і гуртом за найперехильнішими цінами в Україні.
Комплектація:- Корпус замка
- 5 ключів
- Паковання
- Паспорт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Циліндровий, Сувальдний |
| Кількість механізмів | 2 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 3 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 5 мм |
| Вихід ригеля | 40 мм |
| Вихід вертикальних тяг | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 63 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Кількість ключів | 5 |
| Загальні | |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 3 582 ₴





