
Замок Vorne короткий 25/92/240 для пластикових дверей
381 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6104
- +380 (66) 266-36-41
Врізний замок VORNE 25/92/240 16 мм
Короткий замок VORNE для дверей із профілю ПВХ. Корпус замка з отвором під стандартний профільний циліндр. Ригель висувається одним поворотом ключа. У замках є пристрій запобігання ригелю від руху назад. Твердосплавні вставки оберігають ригель від перепилювання. Фалева засувка перевертається як для правих, так і лівих дверей. Торцева планка покрита хромом. Корпус замка оцинкований, має чудову корозійну стійкість. Якість продукції підтверджена сертифікатомякості Інституту Стандартизації Туреччини
Технічні характеристики:
- Виробник ТМ Ворне
- Країна-виробник — Туреччина
- Заводський артикул — V.7312.0102
- Габарити замка — 180x42 мм
- Торцева планка — 240x16 мм
- Відстань між отворами кріплення — 214 мм
- Міжосьова відстань 92 мм
- Backset — 25 мм
- Вага замка — 370 г
Комплект постачання:
- Замок
- Паковання
Відповідна планка продається додатково та комплектується за окремим замовленням.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vorne |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Міжосьова відстань | 92 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 25 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Загальні | |
| Вага | 0.34 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торцева планка | 240x16 мм |
| Відстань між отворами кріплення | 214 мм |
| Габарити замку | 180x42 мм |
| Заводський артикул | V. 7312.0102 |
- Ціна: 381 ₴



