
Замок Vorne 35 мм із роликовою клямкою
451 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6096
- +380 (66) 266-36-41
Замок Vorne ролик-ригель 35 мм
Замок VORNE з роликовою клямкою встановлюється на металопластикові двері. Ширина лицьової планки 16 мм. Ригель висувається одним поворотом ключа. У замках є пристрій запобігання ригелю від руху назад. Твердосплавні вставки оберігають ригель від перепилювання. Виліт роликової засувки регулюється з торця замка. Торцева планка покрита хромом. Корпус замка оцинкований, має чудову корозійну стійкість. Якість продукції підтверджена сертифікатомякості Інституту Стандартизації Туреччини.
Технічні характеристики:
- Виробник ТМ Ворне
- Країна-виробник — Туреччина
- Заводський артикул — V.7414.0103
- Габарити замка — 173x52 мм
- Торцева планка — 240x16 мм
- Відстань між отворами кріплення — 214 мм
- Backset — 35 мм
Комплект постачання:
- Замок
- Паковання
Відповідна планка продається додатково та комплектується за окремим замовленням.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vorne |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 35 мм |
| Загальні | |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торцева планка | 240x16 мм |
| Відстань між отворами кріплення | 214 мм |
| Габарити замку | 173x52 мм |
| Заводський артикул | V. 7414.0103 |
- Ціна: 451 ₴






