Замок Краматорський Гаражний 1 Флажковий Ригель 22 мм.
Технічні характеристики:
- Тип замка — накладний, сувальдний
- Універсальний — для правих і лівих дверей
- Розміри замка — 185x130x30 мм
- Відстань між отворами кріплення — 103 мм
- Відстань від краю замку до центру ключового отвору — 90 мм
- Виліт ригелів — 42 мм
- Діаметр ригелів — 22 мм
- Кількість ключів — 3
- Кількість сувальдних пластин — 8
Призначений для замикання важких гаражних воріт, дверей складів тощо. Країна-виробник Україна.особливістю цього замка є товщина металу. Корпус замка та ригельна пластина виготовлена зі сталі завтовшки 5 мм, внутрішні сувальдні пластини зі сталі 3 мм. Усі стики на корпусі замка проварені, всі металеві деталі зроблені з потовщеної сталі. Ригелю міцно приварені до металевої пластини.
Накладний Краматорський 1 прапорцевий — це надійний замок для гаражів або складських приміщень. До комплекту постачання входить замок і три ключі.
Характеристики
| Комплектація | |
|---|---|
| Кількість ключів | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри замку | 185x130x30 мм |
| Відстань між отворами кріплення | 103 мм |
| Тип замку | накладної, сувальдний |
| Відстань від краю замку до центру ключового отвору | 90 мм |
| Кількість сувальдних пластин | 8 |
| Диаметр ригелей | 22 мм |
| Виліт ригелів | 42 мм |
| Універсальний | для правих і лівих дверей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 450 ₴






