Врізний замок серії Сапфір 1.09.06 Smart Trap для бронованих дверей і металевих воріт посиленої конструкції.
Замок зламостійкий дванадцятидню сувальдний — САПФІР. Для металевих і броньованих дверей завтовшки від 40 мм. Секретність понад 10 млн. комбінацій, що в сукупності з іншими уловами проти розкриття дало можливість присвоїти замку Ельбор Сапфір 1.09.06 4-й клас безпеки з ГОСТ 5089-2003. Призначена ця модель для замикання всіх типів дверей, гаражних воріт, великогабаритних сейфів, включно з іншими захисними дверними конструкцією.
Може встановлюватися як на ліві, так і на праві двері. Дві вертикальні тяги для кріплення додаткових засувів забезпечують замикання в трьох напрямках, маса засувів не має перевищувати 1.5 кг, хід тяг 20 мм. У замку передбачений захист від перепилювання, висвердлювання робочих елементів замка, вибивання, провороту, віджимання дверей.
До комплекту постачання входить БРОНЕПЛАСТИНА з марганцевої сталі!! Замок САПФІР забезпечений новим запатентованим захистом 'SMART TRAP'.
Цей захист запобіжить розкриттю замка із застосуванням самоімпресійних ключів, усіх відомих типів відмичок і від зняття сліпка з ключа, залишеного зсередини дверей. Принцип дії полягає в тому, що блокувальна пластина замка, під час здійснення ключем першого оберту, перекриває замкову свердловину та утримує її в закритому положенні під час наступних другого та третього обертів.
Ключ із замку можна витягти тільки після четвертого оберту. Якщо злодій вставив самоімпресійний ключ або відмичку в свердловину та зробив тільки один оберт, то його інструмент виявиться заблокованим і можливість проведення будь-яких кримінальних маніпуляцій унеможливлюється повністю.
- Віджимання дверей
- Висвердлювання замка
- Вибивання
- Розкриття відмичками
- Перепилювання стрижнів
- Злам методом провороту
- Діаметр стрижнів 22 мм. За повного вильоту стрижнів на 40 мм, у корпусі замка залишається 30 мм, що унеможливлює «вигинання» засова у разі спроби силового відчиняння дверей.
- Для збільшення стійкості корпусу до впливу ударних навантажень кути корпусу проварені. Корпус і кришка замків виробляються з металу завтовшки 2,5 мм і 2 мм відповідно, що в сукупності робить корпус замка на 40% жорсткішим.
- Для повноцінного захисту замка від висвердлювання передбачається обов'язкова комплектація бронепластинної з термообробленої сталі завтовшки 2 мм 65Г ГОСТ 14959-79.
- Основа з відгинанням забезпечує збільшення міцності зварного шва основи зі стрижнями. Такий спосіб кріплення є найнадійнішим захистом від силового зламування замка методом «віджимання».
Комплектація:
- Замок у зборі
- Захисна Бронепластина
- Комплект кріплення
- Комплект декоративних накладок
- Комплект нікельованих ключів: 5 шт
- Посібник з експлуатації: 1 шт
- Паковання
Характеристики:
- Габаритні розміри — 200x148x32 мм
- Торцева планка розміри — 245x36 мм
- Механізм секретності — сувальдний
- Кількість сувальд — 12 шт.
- Бексет — 95 мм
- Діаметр ригеля — 22 мм
- Вихід ригелів — 40 мм
- Загальна площа поперечного перерізу стрижнів — 1519,76 мм2
- Клас замка — 4 клас за ГОСТ Р 52582-2006
- Маса брутто одного замка — 3,49 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна площа поперечного перерізу стержнів | 1519,76 мм2 |
| Маса брутто одного замку | 3,49 кг |
| Діаметр ригеля | 22 мм |
| Вихід ригелів | 40 мм |
| Клас замку | 4 клас по ГОСТ Р 52582-2006 |
| Кількість сувальд | 12 шт |
| Бэксет (видалення ключового отвору) | 95 мм |
| Торцева планка розміри | 245x36 мм |
- Ціна: 5 780 ₴









