
Замок Kale 252R Monoblock у комплекті з ручками та броненакладкою
2 856 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15193
- +380 (66) 266-36-41
Замок Kale 252R Monoblock комплект із ручками та броненакладкою.
Встановлюється на важкі металеві двері як основний замок із клямкою та ручками. Три сталевих хромованих ригелі висуваються із замку на 30 мм за три оберти ключа. Універсальна засувка дає змогу встановлювати замок на ліві та праві двері. Опорний підшипник робить хід ручок плавним.
В інтернет-магазині «На замку» покупка навіть такого якісного сучасного замка не принесе великої втрати Вашому бюджету. Помірна ціна — одна з переваг товарів, представлених у нашому каталозі.
- корпус замка Kale 252R
- цилиндр Kale 164SM68 Ni
- броненакладка Basic хром
- ручки Punto Logica
- комплект кріплення
- найвищий клас безпеки
- три сталевих хромованих ригелі
- наявність засувки
- підшипник, що пом'якшує відкривання
- броненакладка надійно захистить циліндр від вибивання
Як і інша продукція компанії, замок Kale 252R перед допуском до реалізації проходить цикл випробувань на міцність, надійність. Кілька тисяч відкривань/закривань дають змогу з упевненістю вважати його одним із найбільш довговічних у вибраному ціновому класі.
Помиляєтеся в рівні захисту використовуваного замкового механізму? Змініть його, адже Ваш дім — Ваша фортеця! Поготів, що «На замку» пропонує найзручніші умови придбання товарів. Сертифікована продукція від провідних виробників із гарантією якості + зручні варіанти оплати/доставлення — що може бути кращим?
Телефонуйте працівниками інтернет-магазину, щоб уточнити комплектацію товарів або отримати професійну консультацію. У продажу є корпус замка Kale 252R як окрема запчастина.
| Загальні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основні атрибути | |
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Клас захисту замку | 4 |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель, Нікель матовий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 3 |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 16 мм |
| Вихід ригеля | 34 мм |
| Застосування замку | Металеві двері |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Комплектація | |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Кріпильний комплект | Так |
| Кількість ручок | 2 |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
| Монтажний ключ | Ні |
| Майстер-ключ | Ні |
| Захисна броненакладка | 1 |
| Внутрішня декоративна накладка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| циліндр Kale 164SM68 Ni (ключ | тумблер) |
- Ціна: 2 856 ₴







