Замок Апекс 2223 призначений для замикання лівих і правих дверей, що відчиняються як усередину, так і назовні.
Не комплектується циліндровим механізмом.
Рекомендується встановлювати в житлових приміщеннях на дерев'яні двері завтовшки не більш ніж 50 мм.
Apecs Standart — друга лінія якості, що забезпечує високі характеристики продукції завдяки поєднанню грамотного підбору матеріалів і уніфікованих технологічних процесів.
- Посилені пружини
- Посилені гвинти стяжки
- Захист від вибивання
- Секретність замка — понад 10000 комбінацій
- Колір замка — золото
Технічні характеристики:
- Виробник — ТМ Апікс
- Країна-виробник — Китай
- Розміри замка — 173x71x16 мм
- Торцева планка — 240x23 мм
- Розмір накладки з ручкою — 235x45 мм
- Міжосьова відстань — 85 мм
- Матеріал планки — Сталь
Комплектність постачання:
- Корпус замка
- Ручки з накладкою
- Відповідна планка
- Квадрат під ручки
- Комплект кріплення
- Паспорт
- Паковання
Примітка: циліндровий механізм до комплекту постачання не входить, купується додатково з розрахунку товщина дверного полотна +20 мм планки ручок.
Перед встановленням замку переконайтеся, що скіс засувки спрямований у бік зачинення дверей. Щоб переставити клямку, не розбирайте корпус, а видавіть засувку викруткою через паз на корпусі замка та переверніть її.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Колір замку | Золото |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал планки | сталь |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Розмір накладки з ручкою | 235x45 мм |
| Розміри замку | 173x71x16 мм |
| Секретність замка | понад 10000 комбінацій |
| Торцева планка | 240x23 мм |
- Ціна: 923 ₴



