
Корпус врізного замка Apecs 2600-CR with BP
323 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 13488
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замок моделі 2600 з міжосьовою відстанню 85 мм призначений для замикання лівих і правих дверей, що відкриваються як всередину, так і назовні. Виробник рекомендує встановлювати замок в житлових приміщеннях на дерев'яні та металеві двері.
Технічні дані:
- Виробник - Apecs
- Тип замку - врізний
- Габарити замку - 176x74x14 мм
- Торцева планка - 238x23 мм
- Виліт ригелів 20 мм
- Діаметр ригеля - 12 мм
- Міжосьова відстань - 85 мм
- Backset - 45 мм
- Колір - хром
Комплект поставки:
- Корпус замку
- Комплект кріплення
- Відповідна планка
- Гвинт кріплення ЦМ
- Паспорт
- Упаковка
Завдяки реверсної засувки, переворот якої здійснюється без розбирання замку, Апекс 2600 без проблем встановлюється як на ліві, так і на праві двері, що відкриваються як всередину, так і назовні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 3 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 3 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | врізний |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 45 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Висота | 176 мм |
| Вага | 0.55 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | хром. |
| Торцева планка | 238x23 мм |
| Тип замку | врізний |
| Габарити замку | 176x74x14 мм |
| Виліт ригелів | 20 мм |
| Реверсивна клямка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 323 ₴

