
Замок врізний APECS 72-K-CR для розсувних дверей
490 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 8873
- +380 (66) 266-36-41
Замок з серії Simple - лінія, яка відкриває продукцію фірми, характеризується простими інженерними рішеннями, при виготовленні використовуються традиційні матеріали і технології, що забезпечують гідне якість.
Маленький корпус замка значительно облегчает установку. Рекомендован для установки в развижные двери внутренних помещений. Замок имеет выкидной крюкообразный ригель. Врезной замок модели 72-K также предназначен для запирания левых и правых дверей из алюминиевого и ПВХ-профиля, открывающихся как внутрь, так и наружу.
Технические характеристики:
- Штрих-код - 4603869021603
- Артикул - 00010967
- Единица измерения - 1 шт
- Габариты замка - 103x33 мм
- Размер торцевой планки - 160x20 мм
- Расстояние между отверстиями крепежа - 140 мм
- Количество ключей - 5 шт
- Тип ключа - Крестообразный
- Крепление - Через лицевую планку
- Ответная планка - в комплекте
- Покрытие - Гальваническое
- Применение - Узкопрофильные и раздвижные двери
- Примечание - Замок имеет выкидной ригель в виде крюка
- Сторона открывания - Универсальный
- Тип механизма секретности - Крестообразный
- Тип цилиндрового механизма - Под крестообразный ключ
- Backset - 20 мм
- Цвет лицевой/ответной планки - Хром
Комплектность поставки: корпус замка, ключи 5 шт, ответная планка, накладки ключевые, комплект крепежа, паспорт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей, Металеві двері, Дерев'яні двері, Ролети, Захисна конструкція |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Хрестовий |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Форма ригеля | Крюкоподібна |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 20 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
| Відповідна планка | 1 |
| Внутрішня декоративна накладка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Вага | 0.37 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ключа | хрестоподібний |
| Відстань між отворами кріплення | 140 мм |
| Розмір торцевої планки | 160x20 мм |
| Габарити замку | 103x33 мм |
| Штрих | код - 4603869021603 |
| Артикул | 00010967 |
| Одиниця виміру | 1 шт |
| Кріплення | Через лицьову планку |
- Ціна: 490 ₴



