Замок Apecs T-05 CR хром клас 4, тип ЗВ 7.
Врізний замок ГОСТ 538-2001, 5089-2003 під євроциліндр із заскочкою та міжосьовою відстанню 85 мм. Призначений для встановлення на металеві двері як лівого, так і правого відчинення. Конструкція передбачає можливість додаткового встановлення броненакладки. Замок призначений для встановлення разом із ручками на планці з міжосьовою відстанню 85 мм або роздільними ручками з квадратом 8 мм.
Може додатково комплектуватися циліндровим механізмом потрібної довжини.
Технічні характеристики:
- Призначення — замок дверний
- Лицьова планка, мм. 260x24,5x3
- Габарити замка, мм 174x98x20
- Відстань між отворами кріплення 240x13
- Кількість ригелів 4
- Виліт ригелів 24 мм
- Діаметр ригеля 18 мм
- Видалення ключового отвору 60 мм
- Тип механізму секретності Циліндровий
- Тип циліндрового механізму Євроциліндр
- Комплектація циліндром Не комплектується
- Додатковий механізм секретності Немає
- Засувка Класична
- Комплектація ручками Не комплектується
- Автоматичне замикання Не автоматичне
- Кількість точок замикання 1
- Покриття лицьової планки Гальваніка
- Колір лицьової планки Хром
- Тип засувки Універсальна
Комплектність постачання:
- Корпус замка
- Відповідна планка
- Гвинт M5 для кріплення циліндрового механізму
- Комплект кріплення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 4 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Backset | 60 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | замок дверний |
| Реверсивна клямка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴


