Замок врізний APECS 97-K-G
Замок врізний моделі 97-К призначений для запирання як лівих так і правих дерев'яних дверей, що відкриваються як всередину, так і назовні. Замок рекомендовано використовувати також на міжкімнатних дверях.
Комплектність поставки:
- Замок
- Накладка на двері
- Відповідна планка
- Комплект кріплення
- Ключі
- Паспорт
- Упаковка
Технічні дані:
- Виробник - ТМ Апекс
- Тип замку - врізний
- Тип ключа - хрестовій
- Розміри замку - 110x86x15 мм
- Торцева планка - 190x23 мм
- Backset - 50 мм
- Виліт засува - 29 мм
- Діаметр ригеля - 12 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Золото |
| Механізм секретності | Хрестовий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість ригелів | 4 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Вихід ригеля | 29 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | врізний |
| Додаткові | |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 50 мм |
| Загальні | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Висота | 84 мм |
| Вага | 0.743 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ключа | хрестовій |
| Торцева планка | 190x23 мм |
| Розміри замку | 110x86x15 мм |
| Тип замку | врізний |
| Виліт засува | 29 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴


