Замок із роликовою засувкою Astex LBL 92-16/35-02 з довгою планкою.
Врізний вузькопрофільний замок монтується в пластикові двері. Встановлюється спільно з ручками типу скоба. Фіксацію дверного полотна в отворі виконує роликова засувка. Виліт ролика регулюється з торця замка. У замку замків виготовлений як один прямокутний ригель, який за один оберт ключем висувається на 20 мм.
Торцева планка замка подовжена, що дає змогу встановлювати його на заміну замку німецького виробництва марки Fuhr. Ширина планки 16 мм
Технічні характеристики:
- Розміри замка — 190x50x15 мм
- Лицьова планка — 292x16x2 мм
- Відстань між отворами кріплення — 268 мм
- Міжосьова відстань — 92 мм
- Backset — 35 мм
- Виліт ригеля — 20 мм
- Покриття лицьової планки — хром
- Тип засувки — ролик
До комплекту постачання входить тільки замокциліндровий механізм, що підбирається окремо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Astex |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Міжосьова відстань | 92 мм |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Backset | 35 мм |
| Розміри замку | 190x50x15 мм |
| Відстань між отворами кріплення | 268 мм |
| Тип засувки | ролик |
| Лицьова планка | 292x16x2 мм |
| Виліт ригеля | 20 мм |
| Покриття лицьової планки | хром. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 377 ₴


