
Врізний замок Kale 152 3MR у комплекті з ручками чорного кольору
1 614 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15230
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замок Kale 152 3MR 45 мм із ручками Арико Труба чорного кольору. Замок врізного типу, призначений для встановлення вхідних дверей. Засув замка виготовлений у формі трьох ригелів круглого перерізу діаметром 12 мм. Виліт ригеля 20 мм. Засувка спирається натисканням на ручку, а також за допомогою ключа. Замок укомплектований циліндровим механізмом Kale серії 164 SM з профільними ключами та тумблером із внутрішньої сторони для зручності експлуатації, у такий спосіб вам не доведеться постійно шукати ключ, щоб вийти з квартири. Якщо зсередини закрити замок на вертушку, зовні можна відкрити за допомогою ключа.
- Торцева планка — 240x23 мм
- Габарити замка — 176x76x14 мм
- Міжосьова відстань — 85 мм
- Кількість ригелів — 3
- Діаметр ригеля — 12 мм
- Виліт ригелів — 20 мм
- Товщина дверей — 35-45 мм
- Довжина циліндра — 70 мм.
- Backset — 45 мм
- Наявність засувки — є
- Колір — нікель
- Замок Kale 152-3MR/45 мм
- Циліндр Кале
- Дверні ручки
- Квадратний стрижень
- Відповідна планка
- Комплект кріплення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Чорний |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 45 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Кількість ключів | 5 |
| Кількість ручок | 2 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина циліндра | 70 мм |
| Реверсивна клямка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 614 ₴






