Замок KALE 152 3MR 45 mm 2000 нікель
Особливості замків Кале 152:
Особливості замків Кале 152:
- Додаткові отвори в корпусі для кріплення ручок
- Призначений для встановлення на дерев'яні та металеві двері
- Засувка для лівих і правих дверей
- Три сталевих ригелі
- замок,
- відповідна планка,
- комплект крепежа,
- паковання.
- Країна-виробник — Туреччина
- Тип замка — врізний циліндровий
- Кількість ригелів — 3
- Backset — 45 мм
- Міжосьова відстань — 85 мм
- Діаметр ригеля — 12 мм
- Виліт засова — 20 мм
- Розміри замка -175x71x14 мм
- Розмір торцевої планки — 240x23 мм
- Відстань між отворами кріплення — 214 мм
- Колір торцевої планки — нікель
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Backset | 45 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴


