Замок Kale 152 R 35 мм латунь Технічні дані:
- Виробник — KALE
- Країна-виробник — Туреччина
- Матеріал корпусу замка — оцинкована сталь
- Матеріал засувки — латунь MS 58
- Сертифікат замка — TS EN 12209
- Замок призначений для встановлення на дерев'яні вхідні двері
- Додаткові отвори в корпусі для кріплення ручок
- Засувка для лівих і правих дверей
- Посилений ригель
- Опорний підшипник для плавності ходу
- Тип замка — врізний циліндровий
- Країна-виробник — Туреччина
- Кількість ригелів — 1
- Бексет — 35 мм
- Міжосьова відстань — 85 мм
- Розмір ригеля — 40X10 мм
- Виліт ригеля — 20 мм
- Розміри замка — 175x74x14 мм
- Розмір торцевої планки — 240x23 мм
- Відстань між отворами кріплення — 214 мм
- Колір латунь
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виліт ригеля | 20 мм |
| Матеріал засувки | латунь MS 58 |
| Матеріал корпусу замку | оцинкована сталь |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Розмір ригеля | 40X10 мм |
| Розмір торцевої планки | 240x23 мм |
| Розміри замку | 175x74x14 мм |
| Відстань між отворами кріплення | 214 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | латунь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴


