Замок блоку циліндрового Kale 153 20 U - вузький.
Технічні характеристики:
Виведено в Туреччині. Замки блоку Kale призначено для дверей вузького профілю. У замку Kale 153 один з висхідних ригель прямокутного типу. Межоносна відстань 85 мм, замок встановлюється на дверях разом з ручками на планці.
Технічні характеристики:
- Розміри замку, мм. 173x35x15
- Торцева планка, мм. 240x23
- Бекет, мм. 20
- Найменша відстань, мм. 85
- Тип замку циліндровий
- Клас безпеки 2 залежить від циліндра
- Кількість рігелів 1
- Бекет, мм 20
- Причин защелки є
- Колір псевдоніма
- Корпус замку - 1 шт
- Накладки на замкову щілину - 2 шт(повний набір)
- Рецензентна планка - 1 шт
- Шурупи L25 мм - 2 шт
- Шурупи L12 мм - 4 шт
- Пакування
Технічна упаковка - корпус замку, комплект саморізів, упаковка.
Повний набір - додаються планка і накладки на центральну свердловину.
Якість продукції Kale Kilit підтверджено сертифікатом Кастики Інституту Стандартизації Туреччини. Відповідає ГОСТ 5089-2003, ГОЛСТ 5038-2001. Якість промислового процесу заводу Kale Kilit підтверджено сертифікатом ISO 9000
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 3 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Діаметр ригеля | 10 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 20 мм |
| Загальні | |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 172 мм |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус замку | 1 шт |
| Шурупи L25 мм | 2 шт |
| Шурупи L12 мм | 4 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴


