Замок врізний циліндровий Kale 153 25 U. Вироблено в Туреччині. Замок Kale призначений для встановлення на вузькопрофільні алюмінієві двері.В замку Kale 153 один ригель прямокутного типу, що висувається.
Технічний опис:
- Виробник — Kale
- Країна-виробник — Туреччина
- Розміри замка — 173x38x15 мм
- Торцева планка — 240x23 мм
- Бексет — 25 мм
- Міжосьова відстань — 85 мм
- Тип замка — циліндровий
- Клас безпеки — 2
- Кількість ригелів — 1
- Виліт засова, мм — 15
- Наявність засувки — є
- Колір — нікель
Комплектація
- Корпус замка — 1 шт.
- Накладки на замкову свердловину — 2 шт.
- Шурупи L25 мм — 2 шт.
- Шурупи L12 мм — 4 шт.
- Паковання
Якість продукції Kale Kilit підтверджена сертифікатомякості Інституту Стандартізації Туреччини. Відповідає ГОСТ 5089-2003, ГОСТ 5038-2001. Якість виробничого процесу заводу Kale Kilit підтверджена сертифікатом ISO 9000
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Діаметр ригеля | 10 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 25 мм |
| Загальні | |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Висота | 172 мм |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торцева планка | 240x23 мм |
| Розміри замку | 173x38x15 мм |
| Тип замку | циліндровий. |
| Бэксет | 25 мм |
| клас безпеки | 2 |
| Виліт засува, мм | 15 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴


