
Замок KALE 153 25 U INOX з ручками з нержавіючої сталі
1 480 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15221
- +380 (66) 266-36-41
Замок врізний Kale 153 25 U з ручками на вузькій розетки з нержавіючої сталі.
Замок Кале 153 25 встановлюється на вузькопрофільні двері, т. е. двері з вузькою стоевой для врізки замку. Замок універсальний, без розбирання корпусу можна перевернути язичок, що дозволяє експлуатувати на лівих і правих дверях.
Технічні характеристики:- Виробник – Kale
- Країна виробник – Туреччина
- Тип замку – врізний
- Розміри замку – 172,5x38,5x14 мм
- Торцева планка – 240x23 мм
- Backset – 25 мм
- Кількість ригелів - 1
- Виліт засува - 15 мм
- Рекомендована товщина дверей - 30-50 мм
- Матеріал ручок - нержавіюча сталь
- Матеріал накладок - нержавіюча сталь
- Довжина циліндра - 70 мм
Замок укомплектований дверними ручками і циліндровим механізмом, тобто всім необхідним для установки замку в готову двері. Довжина циліндрового механізму 70 мм, що дозволяє встановлювати замок у двері товщиною від 30 до 50 мм. Для дверей товщиною від 50 мм можна перекомплектувати замок секретом більшої довжини і при необхідності докупити подовжений квадратний стрижень в ручки. Ручки замку виготовлені з нержавіючої сталі для забезпечення гідного зовнішнього вигляду і працездатності в умовах експлуатації поза приміщеннями.
Комплект поставки:
- Замок
- Ручки на вузькій розетки
- Накладки на ключову свердловину
- Циліндровий механізм
- Комплект ключів
- Квадратний стрижень 8x8 мм L-100 мм
- Комплект кріплення
- Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей, Металеві двері, Дерев'яні двері, Ворота, Захисна конструкція |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь, Нержавіюча сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Діаметр ригеля | 10 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Backset | 25 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Кількість ключів | 5 |
| Кількість ручок | 2 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Внутрішня декоративна накладка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 172 мм |
| Ширина | 38.5 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверсивна клямка | Так |
- Ціна: 1 480 ₴




