Замок блоку Kale 153 30 U, зроблено в Туреччині.
Особливості:
- Корпус замку - оцинкована сталь
- Засу - сталевий вкритий нікелем
- Латунь MS 58
- Сертифікат замка - TS EN 12209
- Замок призначено для встановлення на алюмінієві вхідні двері
- Защілка для лівих і правих дверей
- Зміцнений ригель
Комплектація - корпус замку, комплект фортеж, коробка. Замок можна укомплектувати дверними ручками на планці з міжосієвою відстанню 85 ммм або окремими ручками. Циліндровий механізм підбирає з розрахунку товщини дверного полотна.
Технічні характеристики:
- Виробник - Kale
- Тип замка - врізна, циліндровий
- Країна виготовця - Туреччина
- Кількість рігелів - 1
- Backset - 30 мм
- Міжшвидкісна відстань - 85 мм
- Розмір ригеля - 35X10 мм
- Вилітав рігеля - 15 мм
- Розміри замку -172x44x14 мм
- Розмір торцевої планки - 240x23 мм
- Відстань між отворами кріпилася - 214 мм
- Колір - псевдонім
Якість продукції Kale Kilit підтверджено сертифікатом Кастики Інституту Стандартизації Туреччини. Відповідає ГОСТ 5089-2003, ГОЛСТ 5038-2001. Якість промислового процесу заводу Kale Kilit підтверджено сертифікатом ISO 9000
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 3 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Діаметр ригеля | 10 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 30 мм |
| Загальні | |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Висота | 172 мм |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри замку | 172x44x14 мм |
| Корпус замку | оцинкована сталь |
| Розмір торцевої планки | 240x23 мм |
| Виліт ригеля | 15 мм |
| Розмір ригеля | 35x10 мм |
| Матеріал засувки | латунь MS 58 |
| Засув | сталевий покритий нікелем |
| Сертифікат замку | TS EN 12209 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴


